Altayçeşme Altus Servisi

Altayçeşme Altus Servisi

Müşterilerimizden gelen talepler sonrası firma olarak Altayçeşme Altus servisi ihtiyacına tek başımıza cevap verecek tüm nitelikleri taşıyoruz. İşlerinde uzman ve son teknoloji ekipman ile servis hizmetinin verildiği firmamızda kuruluş tarihimizden bu yana müşteri memnuniyeti gözetiyoruz. Bu sayede birçok kişinin akıllarına altus servisi için gelen ilk adres olan firmamız ile sizlerde web adresimiz üzerinden iletişime geçerek kaliteli hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Oluşturulan talepler sonrası adrese onarım ekibimizin süresi en fazla 30 dakikadır. Firmamızda bu hızlı servis hizmeti saha elemanlarımız olması nedeniyle verilmektedir.

Nasıl Servis Talep Edebilirim?

Müşterilerini kısa sürede sorunlarından kurtaran firmamızda müşteri taleplerini web adresimiz üzerinden alıyoruz. Web adresimizin sağ üst köşesinde bulunan talep formunu eksik ve yanlış bilgi olmadan dolduran müşterilerimizin adreslerine en kısa sürede ekibimiz ulaşacaktır. Adres ve kişisel bilgilerin yanı sıra şikayet konusu da öğrendiğimiz bu form ile alınan bilgiler servis hizmetimizin daha kısa sürede tamamlamamızı sağlamaktadır.

Servis Hizmetlerimiz

Firmamız ile Altus servisi için iletişime geçen müşterilerimizin sorunlarını çözememe ihtimalleri bulunmamaktadır. Servis hizmeti için müşteri adresine ulaşan personellerimiz sırası ile aşağıdaki işlemleri yaparak garantili servis hizmetini tamamlarlar.

Servis hizmeti aşamaları;

  • Arıza tespit
  • Bakım ve onarım
  • Parça değişimi
  • Garanti süresi içindeki ürünlerde gerekli görüldüğü takdirde ürün değişimi

Tamamı müşteri bilgisinde yapılan bu işlemler sonrası müşterilerimiz personellerimiz tarafından sorunun tekrar etmemesi bilgilendirmektedirler.

Servis Ücreti

Altus servisi veren ve en uygun fiyat seçenekleri ile kullanıcılarını memnun eden firmamızda fiyat değişimlerini garanti belgesi etkilemektedir. İşlem öncesi garanti bilgisi alınan firmamız bu kapsamdaki ürünlerden kesinlikle ek ücret talep etmemektedir. Garanti süresi biten ürünlerden de uygun fiyatların talep edildiği firmamızda para değişimlerinde fiyat daha yukarılara çıkmaktadır.

Müşteri Hizmetleri

Günün her saati ulaşılan ve sorulara anlık cevaplar veren firma müşteri hizmetlerimiz müşterilerimiz, tarafından özellikle bilgi almak için kullanılmaktadır. Firmamızın bu birimi ile iletişime geçen müşterilerimiz fiyat, servis hizmeti, talep formu oluşturma ve diğer konularda tüm detaylı bilgilere ulaşabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir