Altunizade Ariston Servisi

Altunizade Ariston servisi, sahip olduğu donanımlı servis araçları ile Üsküdar ilçesinde ikamet edenlere yerinde onarım hizmeti sunuyor. Arızalı tüm Ariston kombi, klima ve beyaz eşyalar için Ariston servis firmamızı arayarak teknik destek alabilirsiniz. Profesyonel teknisyenlerimiz ile sizlere en hızlı ve en kalıcı çözümleri biz üretiyoruz.

Altunizade Ariston Bulaşık Makinesi Servisi

En sağlam bulaşık makinesi markalarından biri olan Ariston’un tüm modelleri için yerinde onarım desteği veriyoruz. Çalışmayan Ariston bulaşık makinenizin aynı gün içinde kullanılabilir hale gelmesini istiyorsanız doğru yerdesiniz. Altunizade Ariston servisi şubemizde her modelin yedek parçası bulunmaktadır. Bu sayede onarımları gün içinde yapabiliyoruz. Kaliteli ve garantili onarım istiyorsanız tek yapmanız gereken sabit hattımızdan bizi aramak.

Altunizade Ariston Buzdolabı Servisi

Ariston buzdolabınız soğutmuyor mu? İçindeki yiyecekler bozulmadan kısa sürede tamir ettirmek için Altunizade Ariston servisi hemen arayın. Şube olarak bölge geneline aynı gün içinde servis desteği veriyoruz. Profesyonel bir çözüm arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sahip olduğumuz orijinal parça, teknik donanım ve aksesuar stoğu ile sizlere yerinde çözümler üretiyoruz.

altunizade ariston servisi

İtalyan menşei olan Ariston dolaplar ülkemiz mevsimine en uygun dolap modellerinden biridir. Bu yüzden uzun süre arıza vermeden 4 mevsim çalışabilir. Fakat elbette zamanla hata vermesi olasıdır. Herhangi bir hata kodu, soğutmada zayıflama, su akıntısı veya ses şikayetiniz olursa Altunizade şubemizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Sizlerden gelen servis taleplerine en hızlı cevabı biz veriyoruz. Buzdolabı arızalarında sorun ne olursa olsun işlemler yerinde yapılır. Dolabınız asla taşınmaz, taşınarak darbe alması ve görüntüsünün bozulması engellenir.

Ariston buzdolabı motoru değişimi ne kadar? Fiyat olarak sürekli değişen yedek parçaların güncel fiyatları için bizleri arayabilir veya Whatsapp üzerinden yazabilirsiniz. Ortalama buzdolabı motor değişimi fiyatları 1,000,00 liradan başlayıp 1,600,00 liraya kadar çıkmaktadır. Dolabınızın kullandığı motor gücü ve gazına göre fiyatlar değişiklik gösterebilir.

Altunizade Ariston Çamaşır Makinesi Servisi

altunizade ariston servisi

Çamaşır makinenizin sorunlarına hızlıca, taşınmadan çözüm üretilsin istiyorsanız Altunizade Ariston servisi hemen arayın. Servisimiz bölgedeki en büyük tamir firmalarından biridir ve onarımları yerinde yapmaktadır. Kalıcı çözüm istiyorsanız doğru yerdesiniz. Arızası ne olursa olsun bizleri arayarak kısa sürede çözüme kavuşabilirsiniz. Bölgedeki en eski tamir firmalarından biri olarak en eski model Ariston çamaşır makinelerinin de yedek parçalarına sahibiz. Servis olarak değiştirdiğimiz parçalara 1 sene garanti veriyoruz. Garantili Ariston çamaşır makinesi için bir telefon açmanız yeterli.

Servis olarak her modelin yedek parçasına sahibiz. Bu sayede Ariston çamaşır makinenizi taşımadan tamir edebiliyoruz. Yıllarını bu işe vermiş ustalarımız ve donanımlı servis araçlarımız ile haftanın 7 günü sizlerin yanındayız. Yaşadığınız tüm teknik arızaları bizimle paylaşabilirsiniz.