Altıntepe Buderus Servisi

Altıntepe Buderus servisi, Buderus marka tüm kombi ve klimaların tamiri için Altıntepe servisimizi hemen arayın. Tüm cihazlar için hızlı ve kalıcı çözümler üretiyoruz. 1 yıl garantili Buderus teknik servis için bizi hemen arayın. Servisimize haftanın 7 günü dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Tüm Buderus cihazları gözü kapalı tamir edecek tecrübeli ve becerikli ustalar ile çalışıyoruz. Yaşadığınız sorunları gün içinde çözmek istiyorsanız bizi hemen arayın.

Buderus Kombi Servisi

Kombi tamirinde uzman kadromuz ile siz değerli Altıntepe sakinlerine kombi servis, kombi bakım ve petek temizliği hizmetleri veriyoruz. Eğer Buderus marka kombiniz sıcak su vermiyor, petekleri ısıtmıyor, ses yapıyor veya sıcak suyunuz soğuyor ise Altıntepe Buderus servisi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Hızlı ve garantili Buderus kombi tamiri için hemen arayın. Arızası ne olursa olsun Buderus kombileri yerinde tamir ediyoruz. Donanımlı servis araçlarımız işinin ehli ustalarımız ile her zaman yanınızdayız.

Peteklerin bir kısmı ısınıyor bir kısmı ısınmıyor ise petek temizliği yaptırmanız gerekebilir. Bunun için önce kombinizi görmemiz gerekiyor. Devir daim işlemini kombiniz güçlü bir şekilde yapıyorsa peteklerde sorun vardır. Fakat kombinizin pompası zayıf çalışıyor veya filtreleri tıkalı ise peteklerin tamamı ısınamaz. Dolayısıyla sizlerde ısınmıyorum diye kombinin derecesini yükseltir ve fazla fatura ödersiniz. Bu durumlara düşmemek için Altıntepe servisi hemen arayın.

Buderus Klima Servisi

Kullandığı modern teknoloji ve şık tasarımları ile en çok tercih edilen inverter klimalardan biri olan Buderus’un tüm klima modelleri için servis, bakım ve montaj hizmetleri veriyoruz. Özellikle ikinci el aldığınız klimaları uygun fiyata taktırmak istiyorsanız Altıntepe Buderus servisi olarak sizlere aynı gün içinde kurulum hizmeti veriyoruz. Klimalarınızın yıllık bakımlarını uygun fiyata titizi bir şekilde yaptırmak istiyorsanız bizi aramanız yeterli.

Klimalar da tıpkı kombiler gibi her yıl bakıma ihtiyaç duyar. Bunun en büyük sebebi peteklerde hava değişiminden dolayı oluşan bakterilerdir. Bu bakteriler çok kısa sürede hasta edebilir ve peteklerin temizlenmesi için kimyasal temizleyiciler kullanılır. Ayrıca Buderus klima bakımı işleminde gaz kontrolü, sensör değişimi ve filtre değişimi de yapılır. Bu sayede klimanızı daha verimli kullanabilir ve uzun süre çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Orijinal Parçalar ile Buderus Servis Hizmeti

Servis olarak sadece orijinal parçaları kullanıyoruz. Onarım sırasında piyasa diye tabir edilen yan sanayi parçalar kullanılırsa arızanın tekrarlama ihtimali çok yüksektir. Bu yüzden Altıntepe Buderus servisi olarak onarımlarda sadece orijinal parçalar kullanıyoruz. Bizi arayarak onarım yaptırdığınızda içiniz rahat edebilir.