Altıntepe Beko Servisi

Altıntepe Beko servisi, Beko kullanıcılarına tamir ve bakım hizmetleri sunuyor. Sektörün en modern tamir firmalarından biri olarak son derece gelişmiş atölyemiz ve full donanımlı servis araçlarımız sayesinde arızaları gün içinde çözüyoruz.

Beko Buzdolabı Servisi

Tüm Beko buzdolabı modelleri için tamir hizmetleri veren firmamız arıza onarımlarını yerinde yapıyor. Sorunu ne olursa olsun Beko buzdolabınız asla taşınmaz. Motor değişimi, anakart değişimi, gaz kaçağı tamiri, gaz şarjı, sistem temizliği ve kılcal değişimi dahil olmak üzere tüm işlemler tek seferde yerinde yapılır. Altıntepe Beko servisi olarak sahip olduğumuz tüm imkanlar ve yedek parçalar sayesinde sizlere kalıcı, pratik, ekonomik çözümler sunuyoruz.

Beko Kurutma Makinesi Servisi

Beko kurutma makinelerinde en sık görülen arıza cihazın kazanı dönmeye başladığı anda sürekli olarak ses çıkartmasıdır. Eğer cihazın tambur tekerlerinde aşınma varsa cihaz kazanı döndüğü süre ses yapacaktır. Altıntepe Beko servisi olarak kurutma makinesi ses arızalarına yerinde çözüm üretiyoruz. Beko kurutma makineniz ısıtmıyor, kazanı dönmüyor, sigorta attırıyor, su akıtıyor veya yarıda kalıyorsa bizi hemen arayın. Donanımlı servis araçlarımız ile arızaları yerinde gün içinde giderelim. Üstelik değiştirdiğimiz her parçaya 1 sene garanti veriyoruz.