Beko

Altıntepe Beko Servisi

Altıntepe Beko servisi şubemiz tüm mahalle sakinlerine gün içinde teknik servis ve bakım hizmetleri veriyor. Yaşadığınız arızaları gün içinde çözmek ve yerinde onarım yaptırmak için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Donanımlı Beko teknik servisi araçlarımız ile yıllardır Altıntepe mahallesine onarım desteği sunuyoruz. Kusursuz ve garantili Beko beyaz eşya, klima, kombi onarımı için hemen arayın.

Altıntepe Beko Buzdolabı Servisi

Beko buzdolabınız soğutmuyor ise içindeki yiyecekler bozulmadan tamir ettirebilirsiniz. Profesyonel bir onarım hizmeti almak ve buzdolabınızı yerinde tamir ettirmek için Altıntepe şubemizi hemen arayın. Altıntepe Beko servisi ofisimizde tüm modeller için tamir ve bakım hizmetleri verilmektedir. Buzdolabı bakımı olur mu demeyin çok önemli bir işlemdir ve dolabınızın ömrünü uzatır.

Altıntepe Beko Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinesi tamirinde son derece deneyimli personelimiz ile siz değerli Altıntepe semti komşularımıza profesyonel çözümler üretiyoruz. Konusunda uzman teknisyenlerimiz ile her zaman sizlerin yanındayız. Yaşadığınız arızaların tamamı için Altıntepe servisimizi arayarak tamir desteği alabilirsiniz.