Altıntepe Arçelik Servisi

Altıntepe Arçelik servisi, Arçelik kullanıcılarına servis, bakım ve montaj hizmetleri sunuyor. Arızalı tüm beyaz eşya, kombi ve klimalar için Altıntepe şubemizi hemen arayın. Servisimize haftanın 7 günü dilediğiniz saatte ulaşabilirsiniz. Müşterilerden gelen servis taleplerinin yoğunluğuna göre hemen hemen her hafta sonu nöbetçi ekipler çıkartıyoruz. Tüm onarımların yerinde yapılması için doğru şubedesiniz. Servisimiz tüm Maltepe ve Kadıköy ilçelerinde hizmetler veriyor.

Altıntepe Arçelik Servisi

Maltepe ilçesinin Kadıköy ile hemen sınırında yer alana Altıntepe mahallesinde yıllardır beyaz eşya, kombi ve klima servis hizmetleri sunan firmamız özel servis olarak destek vermektedir. Firmamız bölgedeki en eski tamircilerden biridir. Bugüne kadar hiç bir müşterisini mağdur etmemiş, hiç şikayet edilmemiş nadir firmalardan biriyiz.

Arçelik Buzdolabı Servisi

Buzdolabınız soğutmuyor mu? Arçelik buzdolabı modelleri için yıllardır tamir hizmetleri sunan firmamız kaç yıllık olursa olsun cihazları yerinde tamir ediyor. Arızası ne olursa olsun Arçelik buzdolabınızın içindeki yiyecekler bozulmadan hızlıca tamir edilmesi için bir telefon açmanız yeterli. Altıntepe Arçelik servisi profesyonel ustaları ile her zaman yanınızda. Haftanın 7 günü servisimizi arayarak tamir, bakım ve montaj talebinde bulunabilirsiniz.

Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

En kaliteli bulaşık makinesi markalarından biri olan Arçelik’in tüm modelleri için tamir hizmeti veriyoruz. Temiz yıkamayan, hiç çalışmayan, su akıtan, fıskiyeleri patlayan tüm Arçelik bulaşık makinelerini anyı gün içinde tamir ediyoruz. Garantili Arçelik bulaşık makinesi tamiri için Altıntepe şubemizi hemen arayın. Tüm onarımlar ve değiştirilen parçalar 1 sene garantilidir. Garantili Arçelik servis için size en yakın şubemiz olan Altıntepe Arçelik servisi haftanın 7 günü onarım desteği sunuyor.