Altıntepe Altus Servisi

Altıntepe Altus servisi, bölgede ikamet eden Altus kullanıcıları için aynı gün içinde servis hizmeti veriyor. Arızalı tüm Altus cihazlarınızın tamiri, bakımı ve montajı için bizleri arayabilirsiniz. Donanımlı servis araçlarımız ve uzman kadromuz ile her zaman sizlerin yanındayız. Tüm arızaları yerinde çözecek donanımlı servis araçlarına sahibiz. Bu sayede git gel yapmadan tek seferde sorunları kökünden çözüyoruz. Üstelik değiştirdiğimiz parçalara 1 sene de garanti veriyoruz.

Altıntepe bölgesindeki beyaz eşya ve ev aletleri kullanıcılarına özel olarak sunulan teknik servisimiz 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Altıntepe Altus Servisi olarak, haftada 7 gün bakım, onarım, tamir ve kurulum hizmeti veriyoruz.

HEMEN ARA, 0216 366 39 26

Altus Bulaşık Makinesi Servisi

Hem sağlamlığı hem şık tasarımları ile en çok tercih edilen bulaşık makinesi markalarından biri olan Altus’un tüm modelleri için onarım desteği sunuyoruz. Altıntepe Altus servisi olarak tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz. Bu sayede elinizde bulaşık yıkamak zorunda kalmıyorsunuz. Ayrıca tüm onarımlara ve parça değişimlerine garanti veriyoruz.

Altus Buzdolabı Servisi

Altıntepe Altus buzdolaplarına servis imkanı, evlere randımanlı olarak her gün ve her saat sunulmaktadır. Servis hizmetleri ve tüm onarım süreçleri, özellikle yaz aylarında buzdolabının aşırı ısınması nedeniyle karşılaşılan sorunları en aza indirmektedir. Buzdolabınızın zamanında servis hizmetleri ile analizi ve tamiri yapılmalıdır, eğer servisinize göre hasar durumu söz konusu olursa motorun aşırı ısındığını bilmek ve motoru değiştirmek gerekebilir. Buzdolabı, yiyecek ve içecekleri dolapta uzun süre soğuk halde saklamanızı sağlayan özel bir beyaz eşyadır.

Altus Çamaşır Makinesi Servisi

Eski nesil, yıkama işleminin zaman alıcı bir iş olduğunu söyler. Bu sorun teknolojinin gelişmesiyle ortadan kalkmıştır, ancak elektronik ürünlerin bozulmasında sorunlar hala devam etmektedir. Bu konuda Altıntepe Altus Servisi ile çamaşır makinenize ait olan tüm sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz. Tabi ki bir diğer makine tamiri ise bulaşık makineleridir. Günümüzde bulaşık teknolojinin gelişimi ile insan yaşamı için büyük kolaylık sağlamıştır. Su tüketimi düşük olan makinelerin çoğu evlerin favorisi haline gelmişti. Bu makineler için bakım yapılması kaçınılmazdır. Altıntepe Altus, bulaşık makinenizi en mükemmel şekilde koruyan bakım ve onarım süreçlerini güçlendirebilir. Verimli ve hatasız kullanım için bulaşık makinenize düzenli olarak bakım yapılmalıdır. Bulaşık makinesinin bakımı, su aracı, ısıtma elemanı ve filtresi düzenli olarak yenilenmelidir.

Altus Fırın Servisi

En iyi yemekler fırında pişirilir. Altus servis ve onarımı son zamanlarda yenilikçi bakış açısı ile imkanlarını genişletmiştir. Yiyecekleri bir kez fırına koyduktan sonra, orada pişmesi için makinenin randımanlı şekilde çalışması gerekir. Sıcaklığın ve tazeliğin dışında elektrik harcama konusunda bakımların da yapılıyor olması fırının ömrü için önem taşır. Bunun için zaman zaman fırının konumunu değiştirmek faydalı olur. Altıntepe Altus Servisi olarak müşterilerimizle olan ilişkimize her zaman içtenlikle bakıyoruz. Fırın bakımı size randevu almanız bile yeterlidir.