Afyon Regal Yetkili Servisi, Telefon Numarası

Afyon Regal Yetkili servisi, Afyon civarında ikamet eden Regal çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, fırın, ocak, klima, kombi, elektrik süpürgesi ve televizyon tüketicileri için teknik destek hizmeti sağlıyor. Garantili ve kaliteli servis yardımı için Afyon Regal yetkili servisi arayarak yetkili servis hizmeti alabilirsiniz. Yazımızda bulunan irtibat numarası Regal firmasına aittir ve sadece Afyon bölgesinde yaşayan Regal tüketicilerini bilgilendirme için bu yazı yayınlanmıştır.

Regal yetkili servis şubeleri ne zaman çalışıyor, ne kadar teminat veriyor, tamirleri atölyede mi yapıyor bütün bu suallerinizi Regal yetkili servisi arayarak öğrenebilir ve anında telefonla detay talep edebilirsiniz. Türkiye’nin her bir yanından sadece tek bir telefon ile Regal yetkili servislere kayıt bırakabilirsiniz. Çok yaygın ve seri bir servis çevresi olan Regal servisi tek bir telefon ile servis vermektedir. Dileyen Regal şirketinin resmi web sayfasına girerek oradan da canlı destekten yardım talep edebilir.

Afyon Regal Çamaşır Makinesi Yetkili Servisi
Afyon Regal Bulaşık Makinesi Yetkili Servisi
Afyon Regal Kurutma Makinesi Yetkili Servisi
Afyon Regal Buzdolabı Yetkili Servisi
Afyon Regal Derin Dondurucu Yetkili Servisi
Afyon Regal Klima Yetkili Servisi
Afyon Regal Televizyon Yetkili Servisi
Afyon Regal Elektrik Süpürgesi Yetkili Servisi

Regal firmasına ait yetkili şubeler her vilayetimizde bulunmakta. Siz Afyon halkı yine tek bir numarayı tuşlayarak Regal firmasına dair yetkili servislerin adreslerini isteyebilir yada bozuk Regal cihazlarınız için destek talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca Regal çağrı merkezini arayarak kendinize en yakın bayii adreslerini öğrenebilirsiniz.

Afyon Regal Yetkili servisi ile garanti sorgulamanızı yaptırın. Regal çağrı merkezini arayarak cihazınızın garantisi var mı yok mu öğrenebilirsiniz. Bunun için Regal çağrı merkezine istedikleri bilgileri verirseniz size bütün garanti süresi hakkında detayları aktaracaktır. Garantili Regal cihazlarınız için muhakkak Regal Yetkili Servisi aramanız gerekiyor.

Afyon Regal Yetkili Servisi Çağrı Merkezi : 0850 222 4 123

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir