AegGaranti

Aeg Garanti Sorgulama

Aeg garanti sorgulama işlemi en çok küçük el aletleri için yapılmaktadır. Aeg firması beyaz eşyalarının yanı sıra şarjlı matkap gibi el aletleri de üretmektedir. Aeg şarjlı matkap garanti süresi 2 yıldır. Satın aldığınız bayii ve yapı marketin ek garanti satma yetkisi mevcuttur. Eğer Aeg şarjlı matkabı online olarak aldıysanız kasko da yaptırabilirsiniz. Peki Aeg şarjlı matkap garanti süresi devam ediyor mu? Bu sorunun cevabı için 0850 250 35 89 numaralı Aeg müşteri hizmetlerini aramanız gerekiyor. Müşteri hizmetlerine dilerseniz cihazın seri numarasını dilerseniz de fatura bilgilerinizi vererek Aeg garanti süresi sorgulama yapabilirsiniz.

Aeg El Aletleri Garanti Sorgulama

Aeg müşteri hizmetlerini arayarak Aeg marka şarjlı matkap, vidalama, taşlama makinesi, kılıç testere, dekupaj, sıcak hava tabancası gibi cihazlar için garanti sorgulama yapabilirsiniz. El aletleri için eğer garantiniz varsa ücretsiz servis ve onarım desteği alabilirsiniz. Dilerseniz arızalı cihazı en yakın Aeg yetkili servisi şubesine kargo edebilirsiniz.

Aeg ve Eletrolux Aynı mı?
Evet! Aeg ve Electrolux markası aynı fabrikadan çıkıyor ve aynı servisler ile destek veriyorlar. Yani yukarıdaki numaradan Electrolux için de destek talep edebilirsiniz.

AEG Koşulsuz Garanti

Aeg marka tüm elektrikli ve şarjlı el aletleri sisteme koşulsuz garanti özelliği ile kayıt edildiğinde 1 yıl süre ile şartsız onarım desteği veriyor. Peki koşulsuz garanti için ne yapmanız gerekiyor? Koşulsuz garanti sitesine girip ürünü kayıt ettirmeniz bu özellikten faydalanmanız için yeterli olacaktır.