Adana Regal Servisi

Adana Regal servis, il geneline aynı gün içinde teknik servis ve yıllık bakım hizmetleri sunuyor. Regal marka tüm cihazlarınızın tamiri ve bakımı için Adana Regal servisi arayarak teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. Servisimiz yıllardır bölgede ikamet etmekte olan Regal kullanıcılarına hizmet vermektedir. Regal çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, ocak ve diğer tüm Regal cihazlar için teknik servise ihtiyacınız var ise aşağıdaki şubelerden bir tanesini arayabilirsiniz.

Regal Çamaşır Makinesi Servisi

Regal çamaşır makinesi modellerinin tüm yedek parçalarına sahip bir firma olarak sizlere kusursuz bir onarım desteği veriyoruz. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan tüm Regal çamaşır makinesi modelleri için 1 yıl garantili Regal servis hizmeti sunuyoruz. Servisimizi dilediğiniz zaman arayarak Regal çamaşır makinesi onarım hizmetleri alabilirsiniz. Tüm Regal servis şubeleri yapılan işlemlere 1 sene garanti vermektedir. Garantili Regal servisi için size en yakın servis şubesini arayabilirsiniz.

Regal Bulaşık Makinesi Servisi

Regal bulaşık makinelerinde en sık görülen arıza cihazın ışıklarının yanıp sönerek arızaya geçmesidir. Böyle bir arıza ile karşılaştığınız zaman yapmanız gereken size en yakın Regal servisi arayıp kayıt bırakmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir