Acıbadem Vestel Servisi

Vestel beyaz eşya ve klimalarınız için tamir veya bakım hizmeti istiyorsanız Acıbadem şubemizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Tüm modellerin tamir, bakım ve montajlarını aynı gün içinde yapıyoruz. 1 yıl garantili Vestel teknik servis için doğru yerdesiniz.

Acıbadem Vestel servisi, bölgede ikamet eden Vestel kullanıcıları için aynı gün içinde teknik servis hizmeti veriyor. Arızası ne olursa olsun en hızlı şekilde arızalı cihazlarınızın onarımı için bizi aramanız yeterli. Servisimiz haftanın 7 günü teknik destek sunuyor. Tüm modellerin yedek parçalarına sahip eski bir firma olduğumuz için sizlere cihazlarınız ne kadar eski olursa olsun onarım desteği sağlıyoruz.

Acıbadem Vestel Klima Servisi

Vestel klimanız soğutmuyor mu? Sıcak yaz günlerinde en çok ihtiyaç duyduğumuz cihaz olan Vestel klima modelleri için yerinde onarım hizmeti veriyoruz. Acıbadem Vestel servisi ofisimiz haftanın 7 günü çalışıyor. Klimanızın arızası ne olursa olsun en kısa sürede ve yerinde tamir ettirmek için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz Whatsapp hattımızdan da bizlere yazarak destek alabilirsiniz.

Acıbadem Vestel Çamaşır Makinesi Servisi

Çalışmayan Vestel çamaşır makinenizi en hızlı şekilde tamir ettirmek istiyorsanız Acıbadem Vestel servisi hemen arayın. Şubemiz tüm onarımları aynı gün içinde ve yerinde yapıyor. Donanımlı servis araçlarımız ve işinin ehli kadromuz ile her zaman yanınızdayız.

Servis olarak Vestel çamaşır makinesi modellerinde en sık karşılaştığımız arıza cihazın su boşaltmaması ve sıkmaya geçmemesidir. Eğer sizin de çamaşır makineniz sıkmıyorsa bizi arayarak onarım talebinde bulunabilirsiniz. Suyunu boşaltamayan cihazlar sıkmaya geçmez. Bunun için ilk olarak cihazın pompa kapağını açarak tıkanıklık var mı yok mu diye kontrol etmeniz gerekir. Eğer tıkanıklık yoksa yapabileceğiniz başka bir şey yok. Bu durumda Acıbadem Vestel servisi arayarak kayıt bırakmanız yeterli.

Acıbadem Vestel Bulaşık Makinesi Servisi

Donanımlı servis araçlarımız ile sizlere aynı gün içinde Vestel bulaşık makinesi tamir hizmeti veriyoruz. Eski yeni tüm modellerin tamiri için servisimizi arayarak bakım ve onarım talebinde bulunabilirsiniz. Servisimiz tarafından tamiri yapılan bulaşık makineleri 1 sene parça garantilidir. Acıbadem Vestel servisi çalışmayan, su akıtan, sigorta attıran, koku yapan tüm Vestel bulaşık makinelerini aynı gün içinde tamir ediyor.

Acıbadem Vestel Buzdolabı Servisi

Buzdolabınız soğutmuyor mu? Vakit kaybetmeden tek yapmanız gereken Acıbadem Vestel servis firmamızı aramak. Servis olarak tüm buzdolabı modelleri için aynı gün içinde geliyor ve yerinde onarım yapıyoruz. Buzdolabınızın içindeki yiyecekler bozulmadan tamir ettirmek için bizi hemen arayın. Servisimiz haftanın 7 günü tamir hizmeti veriyor. Eski yeni tüm Vestel buzdolabı modelleri için tamir parçalarına sahibiz.

Vestel buzdolabı modellerinde en sık görülen arıza SR ve SA hata kodlarıdır. Bu iki hatanın anlamı da aynıdır. Soğutma zayıfladığında veya hiç soğutmadığında bu hatalardan birisi ekranda çıkar. Servisimizi arayarak aynı gün içinde arıza tespiti yaptırabilirsiniz. Donanımlı servis araçlarımız ve uzman kadromuz ile haftanın 7 günü sizlere onarım hizmetleri veriyoruz.