Acıbadem Altus Servisi

Acıbadem Altus servisi, konusunda uzman teknisyenleri ile siz değerli Kadıköy ve Üsküdar ilçe sakinlerine gün içinde destek veriyor. Tüm modellerin tamiri, bakımı ve montajı için Acıbadem şubemizi hemen arayın. Donanımlı servis araçlarımız sayesinde tek seferde tüm arızaları yerinde giderebiliyoruz. Profesyonel kadro, donanımlı teknik servis araçları, sektörün en eski tamircisi olma imkanlarımız sayesinde sizlere en hızlı çözümü bizler üretiyoruz.

İstanbul Acıbadem bölgesinde ikamet eden siz değerli müşterilerimize Altus marka beyaz eşya bakım ve onarımı için Acıbadem Altus servisi olarak 7/24 hizmet vermekteyiz. Yedek parçalarımız orijinal olup garanti kapsamındadır. Yapılan hizmet için de ayrıca garanti veren servisimiz bir telefon kadar yakınınızda. Uzman teknik ekibimiz son derece donanımlı olup tecrübeli kişilerden oluşmaktadır.

Her türlü beyaz eşya sorununuz için çözüm üretme kapasitesine sahip olan teknik elemanlarımız, talep etmeniz durumunda en geç 2 saat içinde adresinize ulaşmaktadır. Mümkün olduğunca gerekli bakım ve onarım desteğini adresinizde gerçekleştiren ekibimiz, gerekli gördüğü bazı durumlarda cihazınızı atölyemize alarak sorunuza çözüm üretmektedir. Atölyeye getirilen cihazlarınızın nakliyesi titiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Acıbadem Altus Beyaz Eşya Servisi

Her türlü bakım ve onarımı için beyaz eşyalarınızı teknik bilgiye sahip ekiplerimize güvenle emanet edebilirsiniz. Cihazlarınızın gerek dış gerekse iç aksanlarında yapılacak bakım ve onarım için ekiplerimizce gerekli hassasiyet gösterilmekte ve çalışmalarımız titizlikle yapılmaktadır. Parça değişimi gerektiği durumlarda yedek parçalarımızın 1 yıl garanti süresi bulunmaktadır. Yedek parçalarımız orijinal olup her türlü cihazınız için temin edilebilecek yedek parça stokumuz mevcuttur.

Acıbadem Altus Bulaşık Makinesi Servisi

Altus bulaşık makineniz temiz yıkamıyor mu? Deterjan değiştirme, karbonat ve sirkeyi karıştırma, bunlar çözüm olmayacaktır. Öncelikle Altus bulaşık makinesi temiz yıkamıyor şikayeti için rezistans, NTC sensör, anakart ve kablo grup kontrolü yapılmalıdır. Uzman kadromuz ile böyle arızalara yerinde çözüm üretiyoruz. Asla temiz yıkamama şikayeti için cihazınızı atölyeye almayız. Yerinde ve garantili Altus bulaşık makinesi tamiri için hemen Acıbadem Altus servisi arayın. Sizlere sadece bir telefon kadar uzak servisimiz haftanın 7 günü servis desteği sunuyor.

Acıbadem mahallesinde yıllardır onarım hizmetleri veren firmamız tüm Altus modellerinin yedek parçalarına sahiptir. Titiz ve kaliteli bir Altus teknik servis hizmeti için hemen arayın. Dilediğiniz zaman ulaşabileceğiniz bir çağrı merkezine sahibiz. Acıbadem Altus servisi bölge halkına kesintisiz teknik servis, yıllık bakım ve kurulum hizmetleri vermektedir.

Acıbadem Altus Kombi Servisi

Yaptığımız her iş için de ayriyeten 2 yıl garanti vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti konusunda son derece hassas davranan ekibimiz, onarılan cihazınızı uzun seneler kullanmanız için elinden geleni yapmaktadır. Arızalı cihazlarınızın güvenli ellerde garanti kapsamında işlem görmesi için bizi arayarak destek alabilirsiniz.