Acıbadem Altus Servisi

İstanbul Acıbadem bölgesinde ikamet eden siz değerli müşterilerimize Altus marka beyaz eşya bakım ve onarımı için Acıbadem Altus servisi olarak 7/24 hizmet vermekteyiz. Yedek parçalarımız orijinal olup garanti kapsamındadır. Yapılan hizmet için de ayrıca garanti veren servisimiz bir telefon kadar yakınınızda. Uzman teknik ekibimiz son derece donanımlı olup tecrübeli kişilerden oluşmaktadır.

Her türlü beyaz eşya sorununuz için çözüm üretme kapasitesine sahip olan teknik elemanlarımız, talep etmeniz durumunda en geç 2 saat içinde adresinize ulaşmaktadır. Mümkün olduğunca gerekli bakım ve onarım desteğini adresinizde gerçekleştiren ekibimiz, gerekli gördüğü bazı durumlarda cihazınızı atölyemize alarak sorunuza çözüm üretmektedir. Atölyeye getirilen cihazlarınızın nakliyesi titiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Acıbadem Altus Beyaz Eşya Servisi

Her türlü bakım ve onarımı için beyaz eşyalarınızı teknik bilgiye sahip ekiplerimize güvenle emanet edebilirsiniz. Cihazlarınızın gerek dış gerekse iç aksanlarında yapılacak bakım ve onarım için ekiplerimizce gerekli hassasiyet gösterilmekte ve çalışmalarımız titizlikle yapılmaktadır. Parça değişimi gerektiği durumlarda yedek parçalarımızın 1 yıl garanti süresi bulunmaktadır. Yedek parçalarımız orijinal olup her türlü cihazınız için temin edilebilecek yedek parça stokumuz mevcuttur.

Acıbadem Altus Kombi Servisi

Yaptığımız her iş için de ayriyeten 2 yıl garanti vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti konusunda son derece hassas davranan ekibimiz, onarılan cihazınızı uzun seneler kullanmanız için elinden geleni yapmaktadır. Arızalı cihazlarınızın güvenli ellerde garanti kapsamında işlem görmesi için bizi arayarak destek alabilirsiniz.